Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Viti i brishtë (2010)

  e hënë
  image
  Një grua e cila ka përpunuar një skemë për të propozuar të dashurin e saj më 29 shkurt të Vitit të Brishtë, sipas një tradite të vjetër irlandeze, përballet me...
 • NJË JETË E DYTË (2000)

  e martë
  image
  Një aksident misterioz automobilistik papritur hedh një 30 vjeçar të pavendosur 16 vjet në të ardhmen. Kjo është një komedi e lezetshme për fuqinë e zgjedhjes.
 • Loja për katër (2007)

  e martë
  image
  Carol (Alice Taglioni), ilustruese librash për fëmijë, shkon të vizitohet te gjinekologu. Rezulton që ai është një person I njohur, Lioneli (Francois Cluzet)....
 • Palm springs (2020)

  e martë
  image
  Kur Nyles i shkujdesuri dhe shërbëtorja e nderit Sarah kanë një takim rastësor në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen kur ata nuk janë në gjendje të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.