Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

La dolce vita! Except life is anything but sweet for Jan (Kai Wiesinger), whose attempts to modernize an old luxury hotel in Italy are thwarted by the local competition’s mafia-like methods. Fortunately, help is at hand in the shapely form of Maria (Liane Forestieri), a German-Italian who originally came to fetch her young son. Together, they get the job done and, this being a romantic comedy, fall in love just as marketing director Susanne, who also happens to be Jans’ girlfriend, arrives to inspect the work. Her suspicions are soon aroused.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një dashuri e papritur (2016)

  image
  Dy persona që nuk besojnë në dashuri, ftohen të jenë shoqëruesit e nuses dhe dhëndrit në dasmën e miqve të tyre. Pa asnjë të përbashkët me njëri-tjetrin, ata nuk...
 • Bashkëshorti i rremë (2018)

  image
  Anna Faris, Eugenio Derbez, Eva Longoria. Rivënie e filmit ikonë të viteve '80. Kur Leo, një burrë i pasur dhe egoist bie nga jahti dhe zgjohet me amnezi, Kejti...
 • Unë, ti dhe Duprija (2006)

  image
  O.Wilson, K.Hudson. Carl dhe Molly sapo janë kthyer nga muaji i mjaltit kur në shtëpinë e tyre mbin Randolph Dupree, beqar i regjur dhe shoku i ngushtë i Carl-it....
 • Dashuri në Midëllton (2013)

  image
  Andy Garcia, Vera Farmiga. Dy njerëz shumë ndryshe nga njëri tjetri takohen në kolegjin e fëmijëve të tyre, në Midëllton. Kjo rastësi do ti dhurojë atyre një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.