PëRMBLEDHJE

Një kalorës i vetmuar arrin në një qytet të vogël mes Alpeve, përmes një shtegu të fshehur. Askush nuk e di se nga vjen ai dhe çfarë kërkon, por të gjithë e dinë që nuk e duan praninë e tij aty.

Fotot

Lugina e ErrëtLugina e ErrëtLugina e ErrëtLugina e ErrëtLugina e Errët

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lawless Breed (1946)

  image
  Government agents Ted Everett (Kirby Grant) and Tumbleweed (Fuzzy Knight) are sent to Spearville, Texas, where the law agencies have failed to stop a series of...
 • Cowboy (1958)

  image
  Chicago hotel clerk Frank Harris dreams of life as a cowboy, and he gets his chance when, jilted by the father of the woman he loves...
 • Njeriu nga Laramia (1955)

  image
  James Stewart. Një burrë i guximshëm vendos të sfidojë pronarin më të fuqishëm të zonës dhe djalin e tij sadist, dhe pranon të punojë për një rival të vjetër të tyre
 • The Duel at Silver Creek (1952)

  image
  A gang of claim jumpers is infesting the territory, gaining ownership of undermanned mining operations through extortion...and leaving no live witnesses. But one...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.