PëRMBLEDHJE

Paolo (45) is Italian but has lived in Germany for twenty years when a phone call from his brother brings him the news of his mother's death. He and his wife immediately go to Italy only to realize that it was nothing but a lie: The mother is quite well and Paolo is needed merely to rebalance the over leveraged family budget. But the stay soon turns out to be beyond an economic nature, as Paolo faces his past, the entire family story unravels, bringing both shock and revelation to all individuals involved.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Help (2021)

  image
  Set in a fictional Liverpool care home, HELP tells the moving story of the relationship between a young care home worker (Jodie Comer) and a patient (Stephen...
 • Botë e padukshme (1987)

  image
  Besmira është një mjeke e re, e cila po eksperimenton një auto vaksinë. Veç vështirësisë së punës, asaj i duhet gjithashtu të përballet me njerëz të paaftë.
 • Varka Luzu (2021)

  image
  Një burrë rrezikon gjithçka për të siguruar gruan dhe djalin e tij të porsalindur duke hyrë në industrinë e peshkimit në tregun e zi të Maltës.
 • Po vijne barbaret (2019)

  image
  Mark Rylance, Johnny Depp. Bazuar në romanin me të njëjtin titull nga J.M. Coetzee. Magjistrati i një vendbanimi të izoluar, rivlerëson besnikërinë e tij ndaj...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.