Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.43/10
(21 Voto)

Fotot

Njerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirëNjerëz të mirë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sakrifica (2011)

  image
  Cuba Gooding Jr. Mike një shpërndarës droge, pranon të bashkëpunojë me policin Xhon, që të shpëtojë motrën e vogël nga kjo mënyrë jetese. Mike, nuk ja del mban të...
 • Në gjak (2014)

  image
  Gina Carano, Cam Gigandet, Danny Trejo. Pasi i humbet i shoqi gjatë pushimeve në Karaibe, një grua lufton e vetme qe të shkatërrojë njerëzit për të cilët mendon...
 • Shenjtorë dhe mëkatare (2010)

  image
  Pas vdekjes së djalit dhe dështimit të martesës së tij, detektivi Sean Riley detyrohet te punojë me detektivin e krimeve Will Ganz, mbi një sërë vrasjesh brutale....
 • RocknRolla (2008)

  image
  Ngjarjet zhvillohen në Londër në një agjensi imobiliare. Historia e Leni Kol, një prej gangsterëve më të njohur që nëpërmjet bandës së tij arrin të zhdukë një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.