PËRMBLEDHJE

Kanji Watanabe is a civil servant. He has worked in the same department for 30 years. His life is pretty boring and monotonous, though he once used to have passion and drive. Then one day he discovers that he has stomach cancer and has less than a year to live. After the initial depression he sets about living for the first time in over 20 years. Then he realises that his limited time left is not just for living life to the full but to leave something meaningful behind...

Fotot

IkiruIkiruIkiru

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • An Ocean Blue (2019)

  e shtunë
  image
  Lola is the perfect wife and mother. In the summer holidays in Mar del Plata, Lola needs something to change, but her family wishes everything to keep as usual....
 • Catacombe (2018)

  e shtunë
  image
  When his gambling debt is claimed by a match-fixing syndicate, Jermaine Slagter must do everything to keep his life from falling apart. Pressure Point follows...
 • Në fillim të verës (1975)

  e shtunë
  image
  Viti 42. Në një qytet bregdetar bëhen planet dhe penetrimet e illegalëve për të hedhur në erë një depo ushtarake me municione. Fshatari Jaho Labi që hyn në punë...
 • Pari (2020)

  e shtunë
  image
  The search of Pari, an Iranian woman in her 40s, for her son, who came to Athens to study but has gone missing, will take her on a journey from the darkest...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.