Fotot

HakuchiHakuchiHakuchiHakuchi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Et mon coeur transparent (2017)

  Sot
  image
  Lancelot loses his wife in a car accident. As his world collapses, he finds out that she was not the woman he thought.
 • Misioni përtej detit (1988)

  Sot
  image
  1944 Fundi i Luftës së II Botërore. Katër partizanë zbarkojnë në një ishull grek përtej detit. Ata kanë dënuar dikë, emri fals i të cilit mban mbi supe krimë të...
 • Gjyqi i Shtatëshes së Çikagos (2020)

  Sot
  image
  Historia e 7 personave në gjyq që rrjedhin nga akuza të ndryshme rreth kryengritjes në Kongresin Kombëtar Demokratik 1968 në Çikago, Illinois. Filmi bazohet në...
 • Yo, imposible (2018)

  Sot
  image
  A young woman discovers she was submitted to several surgeries to correct her intersexual body as a baby. She has to find her own self outside gender binaries.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.