Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.75/10
(20 Voto)

Fotot

Nuk Ka Drejtësi Pa MëkateNuk Ka Drejtësi Pa MëkateNuk Ka Drejtësi Pa MëkateNuk Ka Drejtësi Pa MëkateNuk Ka Drejtësi Pa MëkateNuk Ka Drejtësi Pa MëkateNuk Ka Drejtësi Pa MëkateNuk Ka Drejtësi Pa Mëkate

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ushtari i te ardhmes (2013)

  Sot
  image
  Ne nje te ardhme jo shume te largët, qeveria e Mbreterise se Bashkuar po ndërton disa makineri lufte inteligjente per tu mbrojtur nga qëllimet pushtuese te Kines....
 • Fantastic Beasts 3 (2022)

  Sot
  image
  Pjesa e tretë e serisë 'Fantastic Beasts and Where to Find Them' që vazhdon me aventurat e Newt Scamander.
 • Policët e Furisë (2013)

  Sot
  image
  Dy policë problematikë, fillojnë të hetojnë disa vrasje në seri dhe zbulojnë se ato mund të kenë lidhje me një aktore bukuroshe.
 • Braitët (2017)

  Sot
  image
  Në Los Anxhelosin e së ardhmes, njerëzit jetojnë me orkët dhe elfët. Daryl Ward dhe Nick Jakoby, i pari njeri dhe i dyti ork, janë policë dhe ortakë gajte...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.