Vlerësimi: 5.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(13 Voto)

PËRMBLEDHJE

Brad Gluckman (Kennedy) is a wannabe rap star from Malibu who acts and talks like he's from the "'hood." Concerned that his son is going to embarrass him during his campaign to become the governor of California, Brad's wealthy father and his campaign manager (Underwood), hire two trained actors (Diggs and Anderson) to disguise themselves as "real life gangstaz", and kidnap his son, dropping him off in the "real hood" in Compton, in an effort to scare the ghettofied attitude and behavior out of him.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fqinji im vrasës 1 (2000)

  image
  Bruce Willis, Mathew Perry. Oz është dentist. Xhimi një vrasës me pagesë . Të dy janë në rrezik për jetën, por teksa Xhimi di si t'u shmanget vrasësve, per Ozin...
 • Zonja askush dhe asgjë (2010)

  image
  Sarah Jane është e pafat në dashuri. Banon me nënën e saj të çuditshme dhe ka vite të tëra që punon në firmën Judge Pharmaceuticals, në postin e sekretares, pa...
 • Vlera familjare (2008)

  image
  Një baba pa një të shkuar, një grua e përkushtuar, një vajzë studioze.
 • Zbavitje me Dikun dhe Xhejnin (2005)

  image
  Jim Carrey, Tea Leoni. Çifti Dik dhe Xhejn Harper jetojnë në dashuri dhe bollëk, por kur kompania ku punon Diku do te ngatërrohet në një skandal, ai do të mbetet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.