Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.5/10
(4 Voto)

Fotot

CecilieCecilie

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Foto nga e Ardhmja (2014)

  Sot
  image
  Tre miq zbulojnë një makineri që bën foto 24 orë në të ardhmen dhe u tregon se ç'do të ndodhë. Por pasi fillojnë ta përdorin për përfitime personale, fotot që...
 • Alieni: Besëlidhja (2017)

  Sot
  image
  Epiki i anijes Covenant zbulon një parajsë të paeksploruar. Por aty ata do të gjejnë një kërcënim përtej të gjitha parashikimeve të tyre, nga i cili duhet të...
 • Anabela 2: Krijimi i së keqes (2017)

  Sot
  image
  Vite pas vdekjes tragjike të vajzës së tyre të vogël, një prodhues kukullash dhe gruaja e tij i hapin dyert e shtëpisë një murgeshe dhe disa fëmijëve jetimë, që...
 • 11:11:11 (2011)

  Sot
  image
  Pas vdekjes tragjike të gruas dhe fëmijës së tij, autori i famshëm amerikan Xhozef Kron udhëton nga Shtetet e Bashkuara për në Barcelonë, Spanjë, për t'u bashkuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.