Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(10 Voto)

PËRMBLEDHJE

The Snow Queen created the world of eternal winter where the polar wind cools human souls and clearness of lines obscure emotions. A girl named Gerda, her pet ferret Luta, and Orm the troll must save her brother Kai and the world.

Fotot

The Snow Queen© Wizard Film© Wizard Film© Wizard Film© Wizard Film© Wizard Film© Wizard Film© Wizard Film© Wizard Film© Wizard FilmThe Snow QueenThe Snow QueenThe Snow QueenThe Snow QueenThe Snow QueenThe Snow QueenThe Snow QueenThe Snow Queen

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • tregime të pazakonta tregim për flokë artën dhe tre mediqët (2008)

  e mërkurë
  image
  Një yll televizioni, me flokë bjonde, bie dakort të marrë pjesë në një reality show. Vajza është e detyruar të banojë me tre arinj të pabindur. Kur biondja e...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  Sot
  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
 • Një përbindësh në Paris (2011)

  Sot
  image
  Paris, 1910. Emile, një operator i ndrojtur filmash dhe Raul, një shpikës plot gjallëri e gjejnë veten duke gjuajtur një përbindësh, i cili terrorizon qytetarët....
 • Spongebob - Filmi (2004)

  Sot
  image
  Pasi vidhet kurora e mbretit Neptun, SpongeBob dhe Patrick shkojnë në një kërkim në 6 ditë për ta kthyer kurorën e tij. Gjatë rrugës SpongeBob dhe Patrick...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.