Fotot

Fati i KukitFati i KukitFati i Kukit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kryetarja e bashkisë pastiçiere (2011)

  Sot
  image
  Meri është zonja furrtare nga një qytet i vogël, e paedukuar, nënë e tre fëmijëve dhe zonjë e shkëlqyer shtëpie. Rutina e jetës së saj lëkundet në momentin, në të...
 • Super ylli guido: Përparimi i guidos (2010)

  Sot
  image
  Në këtë komedi të akcionit imigranti italian është futur në botën e drogave, makinave të mira dhe agjentëve sekretë. Pas lëshimit nga puna në Disco Valet Company...
 • Elsewhere (2019)

  Sot
  image
  Still mourning the death of his wife, Bruno is hopelessly attached to the seaside cottage they built together. When he's evicted by his soulless in-laws, Bruno...
 • El inconveniente (2020)

  Sot
  image
  2019, Sevilla (Andalusia, south to Spain). Sara is successful woman in her job as life insurance worker and in the personal sphère by her 8-years marriage with...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.