poster

The Gold Rimmed Glasses

Gli occhiali d'oro (1987)

Dramë | Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10

PëRMBLEDHJE

A Jewish family and a homosexual doctor suffer persecution in Fascist Italy. Based on a novel by Giorgio Bassani.

Fotot

The Gold Rimmed GlassesThe Gold Rimmed GlassesThe Gold Rimmed GlassesThe Gold Rimmed GlassesThe Gold Rimmed Glasses

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Beasts (1977)

  image
  One dark and stormy night a pretty girl arrives on a small island. She becomes an excuse for the turbulence and evil that springs when a man forgets his dignity...
 • Umberto D. (1952)

  image
  C.Battisti, L.Gennari. I emëruar për çmimin Oskar. Historia e ditëve të fundit të Umberto Ferrarit, një pensionisti i cili në pamundësi për të paguar qiranë e...
 • Dua tim bir (2011)

  image
  Taraji P. Henson. Bazuar në histori të vërtetë. Pasi djali i saj rrëmbehet nga i ati biologjik, Tifania udhëton për në Kore me një plan të rrezikshëm për të...
 • Torta (2014)

  image
  Jennifer Aniston. Klara intrigohet nga vetëvrasja e nje gruaje në grupin e saj mbështetës për dhimbje kronike, ndërkohë që fillon të reflektojë edhe për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.