Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.45/10
(95 Voto)

Fotot

Loja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangësLoja e merimangës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sekretet vdekjepruese (2005)

  image
  Luter Skoti shkakton telashe në shkollë duke u shitur nxënësve gjëra që nuk mund ti sigurojnë, përfshi birra, filma dhe ilaçe me recetë. Kur një nxënës e spiunon...
 • Kalibri (2018)

  image
  Gjatë një fundjave argëtuese për gjueti, dy miq të vjetër marrin një vendim të tmerrshëm. Sado që përpiqen të shmangin përgjegjësinë, njëri prej tyre, ose të dy,...
 • Çmimi i lakmisë (2011)

  image
  Kevin Spacey, Paul Bettany, Jeremy Irons. Një vështrim nga afër i 24 orëve të nëpunësve kryesorë të një banke investimesh, në prag të krizës së madhe financiare....
 • Arbitrazh (2012)

  image
  Richard Gere, Susan Sarandon. Një menaxher i investimeve private, ka arritur sukses të pakrahasueshëm dhe jeton i lumtur me familjen. Por pas fasadës perfekte,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.