Vlerësimi i përdoruesit: 6.7/10
(247 Voto)

PËRMBLEDHJE

Toronto, 2001. Three women in spiritual crisis. In secret from her dismissive husband, Olivia draws what she sees in dreams. Catherine, a world-class cellist, has abandoned her husband and daughter to hunt down her father. Photojournalist Natalia, in her famous father's footsteps, scores her first Time Magazine cover, but realizes she has paid an incalculable price for the photo. Olivia has another secret besides her art; Catherine makes discoveries about her father; Natalia receives a gift that's undeserved: these complications push each woman in a new and unexpected direction.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një rrugë e gjatë për në shtëpi (1999)

  image
  Pasi i vdiq nëna, Sethi 12 vjeçar shkon të jetojë me gjyshërit në fermën e tyre. Plaku i mërzitur Murdoku nuk është shumë i kënaqur me praninë e nipit të tij dhe...
 • Drift Away (2021)

  image
  Laurent, a police officer in a small town in Normandy, plans to marry Marie, with whom he has a daughter. Then one day, his life is thrown into turmoil when he...
 • Wall Street: Paraja nuk fle kurrë (2010)

  image
  Me Michael Douglas, Shia LaBeouf. Pas daljes nga burgu, një financier i korruptuar, krijon afrimitet me të fejuarin e vajzës - një agjent burse, vetëm që të...
 • Beyond the Horizon (2019)

  image
  Summer 1976, there's a heatwave and the Swiss countryside is drying out at relentless speed. In this stifling environment, Gus, the 13-year-old son of a farmer,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.