PËRMBLEDHJE

Tim Lejku në Kornuell bën një jetë të qetë e të këndshme me familjen e tij, por atij nuk i ecën me femrat dhe nuk ka fat në dashuri. Në moshën 21-vjeçare, i ati i rrëfen atij një sekret familjar, duke e vënë në dijeni se burrat e familjes së tyre mund të udhëtonin në kohë. Timi mosbesues zbulon më pas se i ati i ka thënë të vërtetën dhe kur shkon në Londër të punojë si avokat, ai bie në dashuri me Merin dhe e josh atë duke përdorur këtë metodë dhe duke i ndrequr gabimet që bënte paraprakisht. Gjatë jetës, Timi nuk e përdor këtë dhunti vetëm për të ndrequr gabimet e veta, por edhe për të ndihmuar të afërmit e miqtë e vet.

Fotot

Ceshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje koheCeshtje kohe

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Para se të them po (2009)

  image
  Xhorxh Marrej nuk sheh asgjë tjetër në jetë me përjashtim të së fejuarës së tij, Xhejn. Ndërsa gruaja ka ndjenja të përziera për sa i përket lidhjes martesore për...
 • Needle in a Timestack (2021)

  image
  In near-future, Nick and Janine live in marital bliss, until Janine's ex-husband warps time to try to tear them apart. As Nick's memories disappear, he must...
 • Një dashuri mes dy botëve (2012)

  image
  Adam dhe Eden, janë të dashuruar marrëzisht edhe pse jetojnë në dy botë paralele, që shtyhen nga gravitete të kundërta. Vite më vonë, Adami nis një udhëtim të...
 • Brixhet Xhons 2 (2004)

  image
  Renee Zellweger, Hugh Grant, Colin Firth. Duket se Brixhet Xhons, më në fund ka gjetur burrin e ëndrrave. Por përfshirja e ish të dashurit në jetën e saj dhe një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.