Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.53/10
(15 Voto)

Fotot

Abraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i VampirëveAbraham Linkoln: Gjahtari i Vampirëve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dune (1984)

  Sot
  image
  In the far future, a duke and his family are sent by the Emperor to a sand world from which comes a spice that is essential for interstellar travel. The move is...
 • Arratisje nga grataçela (2018)

  Sot
  image
  C. Forlani. Një rrjedhje gazi shkakton një shpërthim të fuqishëm në një nga qiellgërvishtësit më të sigurtë. Dy prindër në prag të divorcit detyrohen të...
 • I pagabueshmi (2003)

  Sot
  image
  Semi dhe Robi po rekrutojnë anëtarë të një grupi hajdutësh. Leo, një gangster u bën atyre shantazh për të bërë një vjedhje të vërtetë prej shumë milionë...
 • Legend of the Naga Pearls (2017)

  Sot
  image
  A royal descendant of an ancient winged tribe embarks on a quest to find magical pearls.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.