PËRMBLEDHJE

San Antonio, Texas. The bodies of various drug cartel members are turning up mangled and drained of blood. Tough DEA agent Carlos Seguin discovers that the grisly murders are being committed by a pack of chupacabras, which are lethal predatory creatures of local legend. Carlos, his feisty new partner Tracy Taylor, wayward estranged son Tommy, and several others make a desperate last stand against the bloodthirsty beasts at the famous fort The Alamo.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hellboy (2004)

  image
  Një demon, pasi u shpëtua nga nazistët, u rrit nga ata që nga fëmijëria dhe u kthye në një mbrojtës kundër forcave të errëta.
 • Medusa (2021)

  image
  Today, Brazil. Mariana, 21 years old, belongs to a world where she must do her utmost to keep up the appearance of a perfect woman. In order to resist temptation,...
 • Ringjallja e djallit (2013)

  image
  Jane Levy. Një riprodhim mjaft i vlerësuar i filmit kult të vitit 1981, të mjeshtrit Sam Raimi! Pushimet e pesë miqëve, do të kthehen në luftë për jetë a vdekje,...
 • Drakula: Historia e patreguar (2014)

  image
  Luke Evans. Historia e patreguar e origjinës së Drakulës. I këcënuar nga pushtimi Otoman, që kërkon t'i marrë edhe fëmijët e tij si ushtarë, Drakula kërkon...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.