PËRMBLEDHJE

Protagonistja kryesore, e njohur ndryshe me pseudonimin "Nusja", ishte anëtare e Skuadrës së Nëpërkave Vdekjeprurëse, e drejtuar nga i dashuri i saj Billi. Pasi e kuptoi se priste fëmijën e tij, Nusja vendosi të tërhiqet nga jeta e saj si vrasëse. Ajo fluturon në Teksas, takon një djalë të ri, dhe qëllohet me armë një ditë pas martesës, nga një Bill tashmë i verbuar nga xhelozia. Ajo del nga koma pas 4 vjetësh dhe zbulon se e kishte humbur fëmijën dhe vendos të hakmerret ndaj 5 personave që i rrënuan jetën dhe i vranë foshnjën.

Fotot

Kill Bill Vol 1Kill Bill Vol 1Kill Bill Vol 1Kill Bill Vol 1Kill Bill Vol 1Kill Bill Vol 1Kill Bill Vol 1Kill Bill Vol 1

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.