poster

2 Guns

2 Guns (2013)

Aksion, Komedi, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.88/10
(59 Voto)

Fotot

2 Guns2 Guns2 Guns2 Guns2 Guns2 Guns2 Guns2 Guns2 Guns

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.