Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.7/10
(3 Voto)

PËRMBLEDHJE

The women in a Seattle serial killer's life often had an unpleasant way of turning up dead - from his girlfriend to his mother-in-law to his second wife. The police and FBI knew who the killer was, but were never prepared to face a bizarre twist in the case-that his own mother was an employee of the Seattle Police Department with access to confidential documents--and was a woman who didn't hesitate to interfere with justice...

Fotot

Seattle Serial KillerSeattle Serial KillerSeattle Serial KillerSeattle Serial Killer

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • I huaji (2018)

  image
  Fituesi i çmimit Oskar Jared Leto. Pas Luftës së Dytë Botërore, Nick Lowell, një ish-ushtar amerikan, i burgosur lufte në Japoni, në këmbim të lirisë, hyn në...
 • 6 plumba (2012)

  image
  Një mercenar (Jean-Claude Van Damme), specialiteti i të cilit është gjetja e fëmijëve të zhdukur, punësohet nga një kampion i arteve marciale (Joe Flanigan) që i...
 • Bejrut (2018)

  image
  Jon Hamm. Një diplomat amerikan largohet nga Libani në vitin 1972 pas një incidenti në shtëpinë e tij. 10 vjet më vonë, ai thërritet sërisht në Bejrut, nga një...
 • Best of the Best 3: No Turning Back (1995)

  image
  While visiting his sister, Tommy Lee discovers a band of ruthless white supremacists is planning to shatter the peace of a small rural community. But what these...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.