poster

STREAMERS

STREAMERS (1983)

Dramë, Lufte | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Robert Altman

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.7/10

PËRMBLEDHJE

Four young recruits about to be sent to Vietnam confront their prejudicial feelings toward one another when it's learned one of them is homosexual.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vajzat me kordele të kuqe (1978)

  Sot
  image
  Filmi ka në qendër jetën shkollore të disa vajzave gjatë periudhës së fashizmit. Jeta së bashku me Dhuratën dhe disa shoqe të tjera formojnë lëvizjen guerile...
 • Altitudes (2017)

  Sot
  image
  A climbing champion is pushed to her limits when she takes on a perilous new route to the summit of the Alps.
 • Dezertues (2002)

  Sot
  image
  Miq të pazakontë në një botë të pështjelluar dhe të ngatërruar: Sajmon Mërej lufton për Legjionin e Huaj Francëz. Paskal Dupon lufton për veten. Burra të...
 • Sin (2019)

  Sot
  image
  Arman (18) was adopted as a baby. Soon after, the family got a biological son. Arman is constantly fighting the demons of his past, and, at the same time, he...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.