Fotot

Edge of SanityEdge of SanityEdge of Sanity

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ulërima E Rilindjes (2011)

  image
  Në vazhdim të Ulërimës. Në prag të diplomimit të tij të shkollës së mesme, i jashtëzakonshmi Uill Kidman më në fund lidhet me vajzën të cilën e pëlqente prej...
 • Faust (1926)

  image
  God and Satan war over earth; to settle things, they wager on the soul of Faust, a learned and prayerful alchemist. During a plague, Faust despairs and burns his...
 • Një fundjavë e gjatë (2008)

  image
  Dy çifte vendosin të kalojnë pushimet në brigjet e mrekullueshme të Australisë, duke menduar se në këtë mënyrë do të arrijnë të rikuperojnë raportet tyre. Por, e...
 • Punë shtrigash: Trashëgimia (2020)

  image
  Vazhdimi i filmit kult të viteve '90. Një grup vajzash të shkollës së mesme që praktikojnë magjinë, fitojnë fuqi të jashtëzakonshme falë një rituali. Por argëtimi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.