PËRMBLEDHJE

Meds shkon të jetojë në një shtëpi me të dashurin e tij të këndshme Marinë, kur papritur e pushton një valë dyshimi. A është ky kuptimi i jetës? A i ka përmbushur të gjitha ëndrrat e tij? A është vërtet i lumtur? Meds le gjithçka, largohet nga Mari dhe i kushtohet një kërkimi të dëshpëruar për të mbushur ëndrrat e tij më të mëdha, një kërkimi për gjetur kuptimin e jetës dhe atë të duhurën. "E vërteta mbi burrat" është një komedi e errët prekëse dhe e ndierë mbi burrat, kuptimin e jetës, ëndrrat dhe dashurinë.

Fotot

E Vërteta Mbi MeshkujE Vërteta Mbi MeshkujE Vërteta Mbi MeshkujE Vërteta Mbi Meshkuj

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dita vitit të ri (1989)

  Sot
  image
  Shkrimtari i ri nga Kalifornia, Drew zhvendoset në një shtëpi të marrë me qira në Nju Jork, ditën e Vitit të Ri. Kur burri kalon pragun e apartamentit, vëren se...
 • Under the Autumn Moon (2018)

  Sot
  image
  When an ambitious executive convinces her boss that a picturesque ranch would be perfect for their company retreats, he agrees to let her check it out. However,...
 • Pushimet e Brixhit Xhounsit (2004)

  Sot
  image
  Brixhet Xhons ka filluar të mos e ndiejë veten mire në marrëdhënien e saj të re me Mark Darsin. Përveçse merr vesh se ai ka pikëpamje konservatore, asaj i duhet...
 • Shfaqja e qenit dhe ponit (2018)

  Sot
  image
  Një film i prekshëm për një kalë dhe një poni.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.