Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.14/10
(29 Voto)

Fotot

Departamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqeDepartamenti prehu në paqe

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Battlestar Galactica - Gjak dhe hekur (2012)

  e shtunë
  image
  Filmi zhvillohet si një parasekuencë gjatë luftës së parë të Silonëve. Ndërkohë që beteja mes njerëzve dhe krijesave të tyre Silonëve shpërthen përmes 12 botëve,...
 • Legjenda e Herkulit (2014)

  e shtunë
  image
  Kellan Lutz, Gaia Weiss. Historia epike e heroit legjendar, Herkuli. I tradhtuart nga mbreti e i shitur si skllav, si dënim për një dashuri të ndaluar, Herkuli...
 • Sing si lip yan (1993)

  e shtunë
  image
  While searching for the daughter of a Japanese publishing magnate, private investigator Ryu Saeba and his assistant Kaori are caught up in the middle of a cruise...
 • Gjahtari: Lufta e Dimrit (2016)

  e shtunë
  image
  Eriku dhe luftëtarja e re Sara, të rritur si anëtarë të ushtrisë së Mbretyëreshës së Akullit, Freja, përpiqen ta fshehin dashurinë e tyre të ndaluar ndërkohë që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.