poster

Kidnapping

Kidnapping - Ein Vater schlägt zurück (1998)

Krim | Gjermani, Itali

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 5.8/10
(211 Voto)

PËRMBLEDHJE

The son of Klausner is kidnapped in a Sardinian village. Klausner, who pays his ex-wife to keep the son, decides not to pay the ransom and to handle the kidnapping himself. With help from Germany, Klausner identifies the boss of the kidnappers and order to kidnap in turn the son of the boss.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njeriu me shenje (1983)

  image
  RegjiaBrian de Palma. Skenari: Oliver Stone. Me Al Pacino, Steven Bauer, Michelle Pfeiffer. I cilësuar si një nga 100 filmat më të mirë të të gjitha kohërave.Toni...
 • Djemte me kemisha (2015)

  image
  Bazuar në histori të vërtetë që bëri bujë në vitet '80. Një student i shtresës së mesme në një shkollë private, përdor njohjet e tij të rrugës për të ndërtuar një...
 • LËVIZJA (2017)

  image
  Një biznesmen i suksesshëm nga Nju Jorku, gjatë një video-telefonatë me gruan dhe fëmijën e tij që po vizitojnë familjen e saj në Meksikë, bëhet dëshmitar i...
 • Mara (2018)

  image
  Olga Kurylenko. Një demon shekullor që mbyt njerëzit në gjumë, përzgjedh viktimën e rradhës Kejtin, psikologen që heton vrasjen e saj. Kur nis të përjetojë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.