Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(6 Voto)

PËRMBLEDHJE

Aladini është shumë pranë martesës me princeshën e tij, Xhasminën, por kur 40 hajdutët i prishin dasmën dhe përpiqen t'i vjedhin një talisman magjik, ai i hyn një aventure ku do të gjejë edhe babanë që nuk e ka njohur kurrë.

Fotot

Aladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i Hajdutëve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Turneu boteror i Troleve (2020)

  image
  Kur Mbretëresha e Hard Rock Trolls përpiqet të marrë përsipër të gjitha mbretëritë e Troll, Mbretëresha Poppy dhe miqtë e saj provojnë mënyra të ndryshme për të...
 • Alberti dhe Diamanti Magjik (2015)

  image
  Qyteti Kelli është shumë i vogël, për dy nga trazovacët më të mëdhenj të të gjitha kohërave. Ata janë Alberti dhe miku i tij më i mirë Igon. Ndaj ata kanë...
 • Aventura e një Elfi (2013)

  image
  Një elf që pastron stallat, zhytet në telashe kur zbulon se është i vetmi që mund të ndalojë pushtimin e Polit të Veriut. Në fakt, pikërisht ai vetë, pa e ditur...
 • Hirushja 3 - Kthim në kohë (2007)

  image
  Njerka e lig e Hirushes, ka marrë një shkop magjik, që do ta përdorë, për të kthyer kohën pas dhe të shkatërrojë 'fundin e lumtur' të përrallës së Hirushes... A...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.