Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(5 Voto)

PËRMBLEDHJE

Aladini është shumë pranë martesës me princeshën e tij, Xhasminën, por kur 40 hajdutët i prishin dasmën dhe përpiqen t'i vjedhin një talisman magjik, ai i hyn një aventure ku do të gjejë edhe babanë që nuk e ka njohur kurrë.

Fotot

Aladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i HajdutëveAladini dhe Mbreti i Hajdutëve

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shija Toto dhe historia magjike e picës (2003)

  image
  Toto enderron te behet guzhinier i famshem. Jeta e tij ndryshon kur takohet me Pulcinelen dhe trashegon 4 tenxhere magjike qe cdo ushqim te shpifur e kthejne ne...
 • Njomeo Dhe Zhulieta (2011)

  image
  Bazuar në kryeveprën e Shekspirit, 'Romeo dhe Zhulieta'. Nga regjisori i filimt Shrek 2 dhe me muzikën e Elton Xhon. Vjen një film, jo vetëm për fëmijë.
 • Magji e çuditshme (2015)

  image
  Per shekuj të tërë kanë ekzistuar dy botë: 'Bota e magjishme' dhe 'Bota e mistershme'. Dersia dikush kaloi vijën e hollë që I ndante. Tani mes tyre do të fillojë...
 • Herkuli (1997)

  image
  Një hero tërheqës, guximtar, gazmor por dhe legjendar! I pajisur me forcë mbinjerëzore, Herkuli I ri zbulon të vërtetën e të kaluarës së tij: është I biri i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.