Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(29 Voto)

Fotot

Kandidati MançurianParamountParamountParamountParamountParamount

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shenjat (2002)

  image
  Mel Gibson. Familja Hess jeton në Pennsylvani. Tek zgjohen një mengjes ata gjejne në oborrin pas shtepise një rreth me diameter mbi 150 metra. Ne emisionet...
 • Sinjali (2014)

  image
  Niku dhe dy miqtë e tij futen në një vend të izoluar, të joshur nga një gjeni kompjuterash. Kur papritur errësohet gjithçka, Niku zgjohet dhe e gjen veten në një...
 • Koherenca (2013)

  image
  Tetë miq të mbledhur për darkë nisin të përjetojnë ngjarje të çuditshme natën kur një kometë kalon afër Tokës. Shumë shpejt zbulohet se asgjë dhe askush nuk është...
 • Atje ku këndojnë karavidhet (2022)

  image
  Me Daisy Edgar-Jones, Taylor John Smith, Harris Dickinson. Ekranizimi i një prej romaneve më të bujshëm të viteve të fundit. Një vajzë e vogël, e braktisur nga...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.