PËRMBLEDHJE

Stacy Holt, an associate producer for a daytime talk show, is confounded by her boyfriend Derek's unwillingness to talk about his previous relationships. Egged on by her co-worker Barb, Stacy sneaks a look at his personal digital organizer, scores the names and numbers of his exes, and sets up interviews with them--all in an effort to get closer to her man. Her plan starts to unravel, however, when she becomes friends with one of the women.

Fotot

Libri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i ZiLibri i Zi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • It Takes Two (1995)

  Sot
  image
  Amanda Lemmon is a street-wise orphan who's about to be adopted by a family who uses children for their own selfish gain. Her case worker, Diane, loves her and...
 • Njeriu i Motit (2005)

  Sot
  image
  Nicolas Cage. Një parashikues moti, jeta personale e të cilit po shkon si mos më keq, merr një ofertë tunduese punësimi dhe vendoset përpara dilemës nëse duhet të...
 • Pakti i seksit (2018)

  Sot
  image
  Tre prindër zbulojnë rastësisht paktin e vajzave të tyre adoleshente për të humbur virgjërinë në mbrëmjen e maturës dhe nisin një mision të fshehtë për të ndaluar...
 • Pista (2010)

  Sot
  image
  Burim frymëzimi për filmin „Pista e startit” ("The Runaway") është historia e vërtetë e një piloti amerikanojugor, i cili në vitin 1983 u ul shumë pranë qytetit...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.