PËRMBLEDHJE

Lincoln Six Echo jeton në një komunitet të mbyllur pasi abuzimet e vazhdueshme në Tokë e kanë bërë shumicën e planetit të pabanueshëm. Një prej vendeve të vetme në botë ku ende mund të ketë jetë është një ishull idilik ku qytetarët zgjidhen përmes një lotarie.E vërteta është se Lincoln dhe gjithë të tjerët janë në fakt klone që mbahen të fshehur për të siguruar organet kur personi që siguronte ADN-në sëmurej. Kur ai kupton se ekzistenca e tij ishte një mashtrim, ia mbath në botën e jashtme me miken e tij.

Fotot

IshulliIshulliIshulliIshulliIshulliIshulliIshulliIshulliIshulliIshulliIshulliIshulli

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Henkok (2008)

  Sot
  image
  Ekzistojne heronjte, superheronjte dhe Henkok. Njihni superheroin qe te gjithe duan ta urrejne. Ai duhet te shpetoje boten edhe pse nuk e do nje gje te tille....
 • Me të Gjithë Shpejtësinë (2010)

  Sot
  image
  Në këtë triller aksion, një inxhinier veteran dhe një makinist i ri bëjnë gara kundër kohës për të parandaluar një katastrofë. Dyshen do ta ndihmojë në këtë...
 • Lindja e Planetit të Majmunëve (2014)

  Sot
  image
  Një komb në rritje me majmunë të modifikuar gjenetikisht i udhëhequr nga Çezari kërcënohet nga një grup njerëzish, të cilët i mbijetuan një virusi shkatërrimtar...
 • Force 10 From Navarone (1978)

  Sot
  image
  During World War II, several oddly assorted military experts are teamed in a mission to raid and destroy a bridge vital to enemy strategy.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.