PËRMBLEDHJE

Sh. Wayans, M. Wayans. Një komplot po thuret dhe motrat Uilson, trashëgimtaret e një hoteli janë në rrezik. Dy agjente të FBI do të hyjne në veprim....do të bëhen motra. Një komedi brilante dhe zoçka të bardha që ta heqin trurin.

Fotot

Zoçkat e bardhaZoçkat e bardhaZoçkat e bardhaZoçkat e bardhaZoçkat e bardhaZoçkat e bardhaZoçkat e bardhaMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramax

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.