poster

Wild Blood

Sanguepazzo (2008)

Biografi, Dramë | Itali, Francë

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 6.8/10
(194 Voto)

Fotot

Wild BloodWild BloodWild Blood

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Atë Stu (2022)

  image
  Bazuar në historinë e vërtetë të Stuat Long (Mark Wahlberg), një ish boksier, i cili pas një aksidenti gati fatal, ndryshon rrugën e jetës dhe vendos të bëhet...
 • Mahalia (2021)

  image
  Influential gospel singer Mahalia Jackson rises to fame in the 1940s and performs at numerous rallies during the civil rights movement.
 • Burra nderi (2000)

  image
  The story ultimately revolves around two "men of honor"; their relationship, their individual and joint failures and triumphs. Carl Brashear is determined to be...
 • This Boy's Life (1993)

  image
  In the 1950s, Toby (Leonardo DiCaprio) and his mom, Caroline (Ellen Barkin), move to the state of Washington, where Caroline marries Dwight (Robert De Niro)....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.