PëRMBLEDHJE

A fire breaks out in the Berlin Television Tower, trapping several people in the revolving restaurant and observation deck at the top. A team of firefighters, including a disgraced former member, rush to the rescue as chaos erupts among the trapped.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në strofkën e bishës (2003)

  image
  10 vite më parë, Xhejk Huper ishte agjent i CIA-s, me pozicionim në Tajlandë. Kur gjërat shkojnë ters, partneri i tij, Sunti, i shpëton vdekjes për pak dhe vret...
 • Epërsia Born (2004)

  image
  Matt Damon. Ka dy vjet që Jason Bourne i bie botës përqark me të dashuren e tij Marie. Kujtesa s'i është kthyer kurrë, porse jeton me shpresen për ta hedhur pas...
 • The House Among The Cactuses (2022)

  image
  The island of Gran Canaria. At the end of the 70s. Rosa and Emilio live with their five daughters, isolated from the world in the middle of a valley. In this...
 • Lojë pushtetesh (1992)

  image
  Harrison Ford. Një oficer jashtë shërbimit, në një luftë që s'është e tija. Një njeri që do të luftojë për gjithçka të shtrenjtë në jetë. Do të luftojë për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.