PËRMBLEDHJE

Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet peng nga një grup gangësterash kokëboshtë të cilët ngasin motora. Duke përdorur njohuritë e tyre si skaut dhe pajisjet e kampingut, fëmijët i mposhtin anëtarët e grupit njëri pas tjetrit, bashkon me familjarët e tyre dhe rimëkëmbin ndjenjë e krenarisë së bashkësisë.

Fotot

Skautistët aventurierë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Asteriksi në lojrat Olimpike (2008)

  image
  Gjatë Lojërave Olimpike, Bruti, djali i adoptuar i Çezarit, do të luftojë për zemrën e princeshës së bukur, Irina. Për Irinën ka humbur kokën edhe një nga galët,...
 • Jungle Cruise (2021)

  image
  Dwayne Johnson, Emily Blunt. Bazuar në udhëtimin në parkun tematik të Disneyland, ku një varkë e vogël lumi çon një grup udhëtarësh nëpër një xhungël të mbushur...
 • Asteriksi dhe Obeliksi: Misioni i Kleopatrës (2002)

  image
  Mos humbisni të qeshura pafund në aventurën e rradhës të Asteriks dhe Obeliks, të cilët këtë rradhë do të na çojnë në Egjipt...
 • Ndihmësi i magjistarit (2010)

  image
  Me Nicolas Cage. Një magjistar qindra vjeçar, kërkon ndihmën e një të riu në ditët moderne për të mposhtur rivalin e tij djallëzor. Me forcat e së keqes që po...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.