poster

Hard Time: The Premonition

Hard Time: The Premonition (1999)

Krim, Dramë, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.6/10

PËRMBLEDHJE

Logan McQueen is an ex-cop serving a prison term for a bust that had gone awry. During his stint, he learns of a death row inmate that claims he can predict the details of the next violent act of a serial bomber. Once released from prison, Logan tries to find the identity of the bomber and stop him. His best course of action is agreeing to the inmate's request of a reunion with his estranged daughter before he is executed.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ligne de mire (2014)

  e premte
  image
  Countdown offers excitement from its first second and it delivers! This action-packed film starts with Claire ready to shoot someone. A few months before the...
 • Misteret e Kronikave: Fije që Lidhin (2019)

  Sot
  image
  The next edition of Alex McPherson's true crime podcast leads her and the Chronicle staff to nearby Macklin, where they investigate a death ruled as an accident...
 • Jetimi i Bruklinit (2019)

  Sot
  image
  Bazuar në romanin e vlerësuar me të njëjtin titull. Një detektiv i vetmuar privat që vuan nga sindroma Tourette, heton vrasjen e mentorit dhe mikut të tij të...
 • 4.3.2.1. (2010)

  Sot
  image
  Ndërkohë që Xhoi punon në supermarket, shoqet e saj po përjetojnë aventurat e tyre. Kasandra do të shkojë në Nju Jork që të takojë të dashurin e saj, të cilin e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.