Vlerësimi: 6.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.68/10
(47 Voto)

Fotot

Qyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruarQyteti i shkaterruar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lidhje gjaku (2008)

  e diel
  image
  Inspektori i policisë Francois konstaton se vëllai i tij Gabriel është duke u liruar nga burgu pasi të ket bërë dhjetë vjet për vrasje.Ribashkimi midis policit...
 • Ekuilibri (2002)

  e diel
  image
  Në botën e së ardhmes, regjimi i rreptë rrënjosi luftrat duke shtypur emocionet: librat, arti dhe muzika janë të ndaluar, dhe ndjenja është krim që dënohet me...
 • Alienët kundër Predatoreve (2004)

  e diel
  image
  Një gurp shkencëtarësh dhe arkeologjistësh niset të zbulojë se çfarë fshihet në piramidën e zbuluar së fundmi në Antarktidë. Atje ata nuk do të gjejnë arkivole të...
 • Zombieland 2: Goditje e dyfish (2019)

  e hënë
  image
  Columbus, Tallahasse, Wichita dhe Little Rock zhvendosen në zemër të Amerikës teksa përballen me zombi të evoluar.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.