Vlerësimi: 6.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.3/10
(23 Voto)

Fotot

Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2Ritmi i suksesit 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kërcim dashurie (1987)

  image
  Jennifer Grey. Fitues i çmimit "Oscar" dhe shumë çmimeve të tjera. Një vajzë e pasur do të dashurohet me mësuesin e vallëzimit gjatë pushimeve të saj në një kamp...
 • Një jetë pasioni (2009)

  image
  Regjisori i famshëm italian, Guido Kontini, është vetëm dhjetë ditë larg fillimit të xhirimeve të filmit të tij të fundit, me titullin ambicioz "Italia"....
 • Paris 36 (2008)

  image
  Pranvera e vitit 1936. Parisi ndodhet në një situatë të pasigurt si rrjedhojë e rritjes gjithnjë e më të madhe të shtetit gjerman. Megjithëse deri tani çështje të...
 • Moulin Rouge (1952)

  image
  Henri de Toulouse-Lautrec frequently visits the Moulin Rouge, where he drinks cognac and draws sketches of the dancers and singers. Though the son of a French...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.