poster

No Contest

No Contest (1995)

Regjia: Paul Lynch

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4.5/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Agimi i të vdekurve (2004)

  e martë
  image
  Sarah Polley. Brenda natës, bota është përfshirë në kaos, popullsia e planetit është goditur nga një epidemi e pashpjegueshme, dhe të vdekurit s'po vdesin më....
 • Ngritja e Planetit të Majmunëv (2011)

  e martë
  image
  James Franco. Një ilaç eksperimental, që mendohet si një arritje për njerëzimin, do të ketë pasoja mbi majmunin që janë kryer eksperimentet. Ai fiton aftësi...
 • Në gjak (2014)

  e martë
  image
  Pasi i humbet i shoqi gjatë pushimeve në Karaibe, një grua lufton e vetme që të shkatërrojë njerëzit për të cilët mendon se janë shkaktarët e fatkeqësisë së saj.
 • Zjarr për zjarr (2012)

  e martë
  image
  Kur zjarrfikës, Xheremi Kolman, i veshur si civil, rastësisht sheh një vrasje gangsterash, pranon të dëshmojë në gjykim për vrasje. Por kur program për mbrojtje...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.