Fotot

Hajdutja e identitetitHajdutja e identitetitHajdutja e identitetitHajdutja e identitetitHajdutja e identitetitHajdutja e identitetitHajdutja e identitetitHajdutja e identitetitHajdutja e identitetitHajdutja e identitetit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Super ylli guido: Përparimi i guidos (2010)

  e mërkurë
  image
  Në këtë komedi të akcionit imigranti italian është futur në botën e drogave, makinave të mira dhe agjentëve sekretë. Pas lëshimit nga puna në Disco Valet Company...
 • Person i mrekulluеshëm (2008)

  e mërkurë
  image
  Xhuni gjashtëmbëdhjetë vjeçe e ndërron shkollën e lartë në mes të vitit shkollor. Ajo është e bukur dhe shpejt bëhet objekt i dëshirës së të gjithë djelmoshave....
 • Familjari (2000)

  e mërkurë
  image
  Xhek Kempbëll, është një beqar shumë i dhënë pas pune, i cili kupton si do të kishte qenë jeta e tij nëse sdo të ishte ndarë nga e dashura. Para 13 vjetësh ai...
 • Khandra (2019)

  e mërkurë
  image
  A comedy about modern Moscow and its inhabitants. A truthful story about three friends renting together a flat. During one day, they live through a number of both...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.