Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.76/10
(68 Voto)

PËRMBLEDHJE

Sherifi Ouens është një njeri, i cili është i vendosur të luftojë çdo krim në qytetin kufitar Somerton pasi u largua nga posti i tij në departamentin e policisë së Los Anxhelosit pas një operacioni të dështuar dhe pasi partneri i tij u gjymtua. Pas një arratisje spektakolare nga një burg i FBI-së, mbreti i drogës po shkon drejt kufirit me shpejtësi me një makinë të pajisur mirë, me një peng dhe një ushtri gangsterësh. Ai është drejtuar drejt kufirit të Somertonit nga ku do të arratiset përgjithmonë përpara se ta kapin dhe ta nxjerrin përpara gjyqit.

Fotot

LikujduesiLikujduesiLikujduesiLikujduesiLikujduesiLikujduesiLikujduesiLikujduesi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ushtari i te ardhmes (2013)

  Sot
  image
  Ne nje te ardhme jo shume te largët, qeveria e Mbreterise se Bashkuar po ndërton disa makineri lufte inteligjente per tu mbrojtur nga qëllimet pushtuese te Kines....
 • Fantastic Beasts 3 (2022)

  Sot
  image
  Pjesa e tretë e serisë 'Fantastic Beasts and Where to Find Them' që vazhdon me aventurat e Newt Scamander.
 • Policët e Furisë (2013)

  Sot
  image
  Dy policë problematikë, fillojnë të hetojnë disa vrasje në seri dhe zbulojnë se ato mund të kenë lidhje me një aktore bukuroshe.
 • Braitët (2017)

  Sot
  image
  Në Los Anxhelosin e së ardhmes, njerëzit jetojnë me orkët dhe elfët. Daryl Ward dhe Nick Jakoby, i pari njeri dhe i dyti ork, janë policë dhe ortakë gajte...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.