PËRMBLEDHJE

Pasi u martua Hirushja duhet te jetoje ne nje pallat mbreteror dhe te mesohet me rregullat dhe aristokracine mbreterore. Miqte e saj duan te behen te dobishem per Hirushen princeshe

Fotot

Hirushja II: Ëndrrat bëhen realitetHirushja II: Ëndrrat bëhen realitetHirushja II: Ëndrrat bëhen realitetHirushja II: Ëndrrat bëhen realitetHirushja II: Ëndrrat bëhen realitetHirushja II: Ëndrrat bëhen realitetHirushja II: Ëndrrat bëhen realitetHirushja II: Ëndrrat bëhen realitet

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në kërkim të Dorit (2016)

  Sot
  image
  Filmi është vazhdim i filmit të vitit 2003, Në kërkim të Nemos. Peshku blu miqësor por harraq fillon një kërkim për prindërit e saj të humbur.Gjatë kësaj aventure...
 • Dragoni i lumtur (2009)

  Sot
  image
  Një dragua i ri kinez dënohet nga perëndite të zbresë poshtë në tokë për të jetuar si njeri i zakonshëm. Derisa forcat e këqija të zbulojnë identitetin e tij të...
 • Fantastikët 2 (2018)

  Sot
  image
  Familja e parapëlqyer e heronjve kthehet sërish, por këtë herë, Helena është në qendër të vëmendjes, duke e lënë Bobin me Violetën dhe Deshin ne shtëpi,për tia...
 • Big Top Scooby-Doo! (2012)

  Sot
  image
  Scooby-Doo and the gang investigates the mystery of a chain of jewel robbery's exclusively reported that the robberies where made by werewolves. The team decides...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.