Vlerësimi: 5.6/10

PËRMBLEDHJE

In 1939, former New York City stock broker Richmond Hobson, a man with a privileged past, has become a cowboy, which is his dream job. With his partner, an experienced but sarcastic cowpoke named Panhandle Phillips, Rich has a three-year old fledgling ranch in northern British Columbia near Vanderhoof. Beyond the grief he gets from local banker Roland Tewkesbury who wants to ruin Rich so that he can buy the land for a pittance, Rich may be facing difficult times with the onset of the war. Of late, he has been having dreams of an unknown beautiful blond woman. His dreams become reality when he spots her. She is headstrong Gloria McIntosh, a Vancouver aspiring débutante who is the dream girl of many a man in her own social circle, most specifically Connor McCann. But Gloria is literally swept off her feet by first sight of the mysterious cowboy. Impetuously, they get married as Gloria is willing to give up her current life to become a rancher's wife, something about which she knows ...

Fotot

Nothing Too Good for a CowboyNothing Too Good for a CowboyNothing Too Good for a CowboyNothing Too Good for a CowboyNothing Too Good for a CowboyNothing Too Good for a Cowboy

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Profession du père (2020)

  Sot
  image
  Lyon, 1960s. Emile is twelve years old. His father is a hero. He says he is a judo champ, a parachutist, a soccer player and even a personal advisor to General de...
 • Dadoja MekFi (2005)

  Sot
  image
  Ç'mund të bëjë një baba i vetëm për të mbajtur dhe edukuar 7 femijë të pabindur të cileve iu punon mendja vetëm për ngaterresa? E vetmja rrugezgjidhje per te do...
 • Më e popullarizuara (2009)

  Sot
  image
  Një vajzë e re vendos të marrë pjesë në konkursin Chatterbox, për të vërtetuar që mund të bëhet me popullore se shoqja e saj e pakëndshme. Por me kalimin e kohës...
 • Dërgesë e veçantë (2008)

  Sot
  image
  Maxine Carter është korrierja me kontaktet më të mira në të gjithë bregdetin e Paqësorit. Gjatë gjithë kohës është në lëvizje dhe nuk ka dëshirë ta ndryshojë këtë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.