Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(40 Voto)

Fotot

Zjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasësZjarri vrasës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Grusht global (2009)

  image
  C.Owen, N.Watts. Një agjent i Interpolit dhe një Zv. Prokurore janë te vendosur të vënë përpara drejtësisë një nga bankat më të fuqishme të botës, e përfshirë në...
 • Ndërmjetësi (1998)

  image
  Samuel L Jackson, Kevin Spacey. Një negociator pengjesh detyrohet të kthehet vetë në një marres pengjesh, pasi dikush i ngre kurth duke e bërë të dyshuarin...
 • Shkrimtari fantazmë (2010)

  image
  Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams. Një shkrimtar anonim pranon të shkruajë kujtimet e një ish-kryeministri. Por shumë shpejt e gjen veten në mes të...
 • Oldboy - Dita e hakmarrjes (2013)

  image
  Një film nga Spike Lee. Një ekzekutiv marketingu mbahet peng për 20 vjet në vetmi totale. Kur lirohet papritur, ai nis një mision për të zbuluar organizatorët e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.