Vlerësimi: 4.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4/10
(2 Voto)

Fotot

Rrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakuraRrugët e përgjakura

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mbretër të rrugës (2008)

  image
  K.Reeves. Që prej vdekjes së të shoqes, jeta e agjentit të policisë së Los Anxhelosit Tom Ludllou, s'ka qenë më kurrë e njëjta. Gjërat shkojnë edhe më keq kur ai...
 • Harri Braun (2009)

  image
  Michael Caine, Emily Mortimer. Një ish marins në pension, kërkon me ngulm të vendosë drejtësi për vdekjen e shokut më të mirë, duke gjetur dhe ndëshkuar fajtorët...
 • Kontrabanda (2012)

  image
  Mark Wahlberg, Kate Beckinsale. Kris nje ish kontrabandist, e ka lënë pas profesionin e vjetër dhe bën një jetë familjare. Por kur kunati i tij, humb një ngarkesë...
 • Kryelarti 3: Drejtësi personal (2007)

  image
  Kevin Sorbo, Yvette Nipar. I tërhequr nga profesioni i tij si polic, Nik Preskot mendon se do të bëjë një jetë të qetë. Por kur një bos i drogës rrezikon familjen...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.