Vlerësimi: 4.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 2/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • GOOD MORNING HEARTACHE (2008)

  image
  Martesa e një aktori dhe një redaktori të pavarur prishet papritur para kamerës së dy kineastëve.
 • Spin Me Round (2022)

  image
  A woman wins an all-expenses trip to a company's gorgeous "institute" outside of Florence, and also the chance to meet the restaurant chain's wealthy and...
 • Kur do të hamë? (2005)

  image
  Festa familjare Pashe shndërrohet në çmenduri të plotë, kur krye e familjes rastësisht gëlltit tabletën e ekstazit.
 • Një natë luanësh 1 (2009)

  image
  Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis. Pas një nate të çmendur në Las Vegas, nga e cila nuk mbajnë mend asgjë, tre shoqëruesit e dhëndrit që ka humbur,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.