PËRMBLEDHJE

Charley is a surgeon who's recently lost his wife; he embarks on a tragicomic romantic quest with one woman after another until he meets up with Ann, a singular woman, closer to his own age, who immediately and unexpectedly captures his heart.

Fotot

House CallsHouse CallsHouse CallsHouse CallsHouse Calls

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • My Father the Hero (1991)

  image
  Veronique, living with her divorced mother, is going on holiday to Mauritius with her father. To impress a local boy, Benjamin, she manages to complicate the...
 • Happiest Season (2020)

  image
  Meeting your girlfriend's family for the first time can be tough. When Abby (Kristen Stewart) learns that Harper (Mackenzie Davis) has kept their relationship a...
 • Petunia (2012)

  image
  Një familje e varfër njujorkeze duhet të pajtohet me dyshimet e tyre për jetën, marrëdhëniet dhe paparashikueshmërinë e plotë të vetë dashurisë. Petunia lidh së...
 • Vajzë e mbarë (2002)

  image
  Një grua e re e martuar, jeta mondane e së cilës merr një kthesë për keq kur ajo fillon një lidhje pasionante dhe të paligjshme me një djalë të stoqeve me çmime...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.