Fotot

Beteja e RidikBeteja e RidikNBCUNBCUNBCUBeteja e RidikBeteja e RidikBeteja e RidikBeteja e RidikBeteja e RidikBeteja e RidikBeteja e RidikBeteja e RidikNBCUBeteja e RidikBeteja e Ridik

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Tenet (2020)

  image
  Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në...
 • Udhëtimi Yjor: Përtej Kufijve (2016)

  image
  Pas ndalimit te Stacioni yjor Jorktaun, pararoja e larguar në shpat të Gjithësisë federale, anijen USS Enterprajs e shkatërron një racë agresive e alienëve....
 • Unë jam numri 4 (2011)

  image
  Alex Pettyfer, Dianna Agron. Një adoleshent me aftësi të jashtëzakonshme, gjithmonë në arrati nga njerëz që kërkojnë ta vrasin, shpërngulet në një qytezë me një...
 • Në Zemër të Tokës (2003)

  image
  Hilary Swank, Aaron Eckhart. Kur bërthama e Tokës, ndalon së rrotulluari, një grup shkencëtarësh nisen për në qendër të saj me qëllim që të shpëthejnë një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.