Fotot

Gra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te voglaGra te vogla

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një Dashuri Si Ti (2015)

  Sot
  image
  Një vajzë e re me një të kaluar shumë problematike bie në dashuri me një djalosh të bukur në një qytezë të vogël. Ata do të bien në dashuri, por diçka e pengon...
 • The Sounding (2017)

  Sot
  image
  Off the coast of Maine, a revolutionary neuropsychiatrist discovers a woman who, after years of silence, now weaves a language from Shakespeare's words. Brought...
 • Druri kombetar (2009)

  Sot
  image
  Kur Rock ka zgjedhur Sitka bredhin si pema kombëtare e tij, ai dhe babai i tij ngurrojnë të vendosur jashtë në një udhëtim emocionuese ndër-vend nëpër zemër të...
 • You Will Die at 20 (2019)

  Sot
  image
  When searching for a blessing on the day of her firstborn child's naming ceremony, Sakina (Islam Mubarak) is instead given a curse. A travelling sheikh prophecies...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.