Vlerësimi: 3.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

Kill Speed-Shpejtësi vrastare

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Arsenali (2017)

  image
  Nicolas Cage, John Cusack. Lidhja mes dy vëllezëve që kanë marrë drejtime të kundërta në jetë, sprovohet kur një bos krimi merr peng njërin prej tyre dhe kërkon...
 • Agonia e një vrasësi Voltazh i lartë (2009)

  image
  J.Statham. Vrasësi i famshëm me pagesë Çev Çelios rikthehet, dhe kësaj here do të vihet në ndjekje të mafiozit kinez që i ka vjedhur zemrën e tij dhe ia ka...
 • Grabitje e dyfishtë (2010)

  image
  Chris Brown, Hayden Christensen, Matt Dillon. Një grup grabitësish të sofistikuar planifikojnë 'punën' më të madhe të jetës së tyre. Por mes tyre dhe suskesit të...
 • I mbyllur në kafaz (2010)

  image
  Tony Schiena, Rashad Evans, Vinnie Jones. I futur në burg për një krim që nuk e ka kryer, një polic detyrohet të marrë pjesë në dyluftimet e jashtëligjshme dhe...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.