poster

Tom and Jerry and the Wizard of Oz

Tom and Jerry & the Wizard of Oz (2011)

Animacion, Aventurë, Komedi, Familjar, Fantazi, Muzikal | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Tom the Cat and Jerry the Mouse get whisked away into The land of Oz.

Fotot

Tom and Jerry and the Wizard of OzTom and Jerry and the Wizard of Oz

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Spongebob - Filmi (2004)

  image
  Pasi vidhet kurora e mbretit Neptun, SpongeBob dhe Patrick shkojnë në një kërkim në 6 ditë për ta kthyer kurorën e tij. Gjatë rrugës SpongeBob dhe Patrick...
 • Pertej Gardhit 2006 (2006)

  image
  Në një pyll të mrekullueshëm, jeton një komunitet i vogël kafshësh, që u druhet shumë njerëzve. Por një mëngjes, ata shohin se pranë pyllit është ngritur një...
 • Asterix and Caesar (1985)

  image
  Obelix falls for a new arrival in his home village in Gaul, but is heartbroken when her true love arrives to visit her. However, the lovers are kidnapped by...
 • Tomi dhe Xherri (2021)

  image
  Përshtatja e historisë klasike nga Hanna-Barbera, ku tregohet se si takohen Tomi e Xherri dhe se si lind rivaliteti mes tyre.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.